هوشمند ساختار اسپادانا

SAE-4V1bD-T_R

  • Four Channel analog Video
  • one bidirectional data on fiber optic core
  • Compatible with NTSC, PAL, and SECAM video signal
  • FC and SC interface as fiber optic connector
  • Transmission distance: 20km/Optional: 120km

ویدئو کانورتر 4 کانال هوشمند ساختار اسپادانا SAE-4V1bD-T_R، با بکارگیری فناوری‌های پیشرفته آنالوگ و دیجتال، 4 کانال آنالوگ ویدئویی را بصورت دیتا دیجیتال دو طرفه بر روی فیبر نوری انتقال می دهد. مبدل SAE-4V1bD-T_R با استفاده از فیبر نوری قابلیت انتقال دیتا در مسافت حداکثر 120 کیلومتر را به سادگی فراهم نموده است. SAE-4V1bD-T_R توانایی اتصال  front-end  به تمام دستگاه های ویدئویی استاندارد و انتقال بر یک تار فیبر نوری را دارد. این محصول قابل انطباق با تمام سیگنال‌های ویدئویی غیرفشرده (Composite) در مدهای PAL و NTSC است. یک هسته فیبر نوری در مدهای PAL یا NTSC استفاده می‌شود. 

این محصول برای استفاده وسیع در حوزه‌های CCTV، حفاظت تصویری و امنیت ملی طراحی و ساخته شده است. همچنین LEDهای نشان دهنده وضعیت SAE-4V1bD-T_R کنترل بی مورد از مرکز کنترل را حذف نموده است. سری محصولات مبدل ویدئو آنالوگ در دو نوع استند الون و رک مونت در هنگام سفارش تعیین و تولید می شود. 

این محصول با بکارگیری المان‌های با کیفیت بالا در تولید، دارای عملکرد برتر در شرایط محیطی سخت و ناپایدار است. عملکرد این محصول در بازه دمایی -40 تا +85 درجه سیلسیوس با کیفیت عالی تضمین می شود. طراحی الکترونیکی این محصول با هدف مقابله حداکثری با اثرات خودگی و تداخل‌های الکترومغناطیسی صورت گرفته است. همچنین در طراحی‌های کلی این محصول توجه به سازگاری با محیط زیست بیش از پیش بوده است.

محصولات مرتبط

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت توسط هوشمند ساختار اسپادانا محفوظ می باشد.