هوشمند ساختار اسپادانا

Fiber Optical LC-LC Single Mode

Fiber Optical LC-LC Single Mode

  • Lucent connector/ little connector/ local connector
  • high-density connector/ cost effective/ field fit
  • SFP and SFP+ transceivers, XFP transceivers

 

 

 

کانکتور LC که به عنوان کانکتور کوچک نیز شناخته می شود، توسط کمپانی Lucent Technologies  طراحی و ارائه شده است و به طور گسترده ای در برنامه های سینگل مود استفاده می باشد زیرا عملکرد بسیار خوبی دارد و می تواند به راحتی با هر سربندی سازگار باشد. این کانکتور دارای یک فرول سرامیکی 1.25 mm  می باشد که از مکانیسم push-pull  استفاده می کند و دارای افت ورودی معمولی 0.10  دسی بل است.
کانکتور LC   فضای مورد نیاز برای پچ پانل را تا 50%  در مقایسه با کانکتورهای SC  یا ST  کاهش می دهد، بنابراین ترکیب اندازه کوچک و ویژگی چفت شدن، این کانکتور را به گزینه ایده ال در برنامه های ارتباطی با تراکم و ظرفیت بالا یا high density مانند شبکه های مراکز داده یا دیتا سنترها، پروژهای FTTH ، فیبر نوری توزیع ، شبکه های محلی، شبکه های پردازش داده و CATV  تبدیل کرده است.

محصولات مرتبط

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت توسط هوشمند ساختار اسپادانا محفوظ می باشد.