هوشمند ساختار اسپادانا

محصولات موجود در دسته بندی:

مدیا کانورتر

مدیا کانورتر نوعی مبدل فیبرنوری است که سیگنال الکتریکی استفاده شده در سیم‌کشی مسی شبکه زوج سیم به هم‌تابیده بدون روکش (UTP) را به امواج نوری تبدیل می‌کند. اگر فاصله بین دو دستگاه شبکه بیشتر از فاصله قابل انتقال توسط کابل‌کشی مسی باشد، داشتن اتصال فیبر نوری ضروری است. از آنجایی که جایگزینی تمامی تجهیزات زیرساخت شبکه با تجهیزات قابل اتصال به فیبر نوری بسیار هزینه بر خواهد بود، مدیا کانورترها برای تبدیل اتصال سیمی به اتصال بر بستر فیبر با ارزان‌ترین قیمت استفاده می‌شوند. استفاده از مدیاکانورتر امکان انتقال شبکه محلی بر روی فیبر نوری را در عین حفظ زیرساخت‌های موجود امکان‌پذیر می‌سازد. مدیا کانورتر در شبکه‌های عظیم شهری مورد استفاده قرار می‌گیرد و به انتقال داده‌ها به شرکتها و موسسات می‌پردازد. اتصالات مدیاکانورتر ها از نوع سیم مسی به فیبر، یا فیبر به فیبر میباشند. استفاده از مدیاکانورتر یک راه حل انعطاف پذیر و مقرون به صرفه برای افزایش مسافت انتقال با استفاده از زیرساخت‌های کابل‌کشی موجود محسوب می‌شود. تبدیل مس به فیبر که توسط یک مدیا کانورتر انجام می‌شود. برخی از مدیا کانورترها با پشتیبانی از پورت SFP امکان استفاده از تکنولوژی WDM (مالتی پلکس تقسیم طول موج) را فراهم می‌کنند و از این طریق نیاز به ایجاد لینک فیبر نوری جدید را برطرف می‌نمایند و به این ترتیب برقراری ارتباط بین سوئیچ‌ها، سرورها، روترها و هاب‌های موجود در سیستم، هزینه‌های سرمایه گذاری و تجهیزات را بهینه می‌کنند. شرکت هوشمند ساختار اسپادانا با تکیه بر دانش فنی تیم تحقیق و توسعه خود امکان طراحی و تولید مدیاکانورتر برای انتقال انواع سیگنال‌ها متناسب با نیاز مشتریان خود با قیمت مناسب و ارائه خدمات پس از فروش را فراهم نموده است.
    • 1×10/100Mbps UTP interface (TX)
    • 1×100Mbps Fiber SC Port (FX)
    • Transmission Distance: 20km
    • single mode Dual  fiber media converter
    • Support full-duplex based on IEEE802.3x and half-duplex based on backpressure
    • 1×10/100/1000 Mbps UTP interface (TX)
    • 1×1000Mbps SFP modules (FX)
    • 20KM Distance
    • single mode/Multi mode media converter
    • Support full-duplex based on IEEE802.3x and half-duplex based on backpressure
    • 1×10/100/1000 Mbps UTP interface (TX)
    • 1×1000Mbps Fiber SC Port (FX)
    • single mode single fiber media converter
    • Transmission Distance: 20km
    • Support full-duplex based on IEEE802.3x and half-duplex based on backpressure
    • 4×10/100/1000 Mbps UTP interface (TX)
    • 2×1000Mbps Fiber LC Port (FX)
    • single mode Dual fiber media converter
    • Transmission Distance: 20km
    • Supports IEEE 802.3U; IEEE 802.3X; IEEE 802.3z/AB; IEEE 802.1d standard

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت توسط هوشمند ساختار اسپادانا محفوظ می باشد.