هوشمند ساختار اسپادانا

SAE-GSS1415-80

  • Single Mode Fiber
  • Simplex LC Connector
  • 1.25 Gbps Data Transmission
  • WDM Technology 1490/1550
  • Bidirectional Transmission
  • 80 Km Transmission Distance 

ماژول SFP هوشمند ساختار اسپادانا SAE-GSS1415-80، یک ماژول بسیار قابل اعتماد و با عملکرد عالی برای انتقال اطلاعات بر روی بستر فیبر نوری با نرخ 1.25 گیگابیت بر ثانیه و فوتودیتکتور 1490/1550 نانومتر که مناسب برای انتقال اطلاعات در فاصله حداکثر 80 کیلومتری می باشد. این ماژول به گونه ای طراحی شده است که زمان warm-up آن صفر باشد و به صورت Realtime و lossfree عمل کند. ESD تعبیه شده در این ماژول آنرا در مقابل آسیب های الکترواستاتیکی مقاوم میکند. تولید ماژول SAE-GSS1415-80 با قطعات با کیفیت موجب شده است که این ماژول عملکرد برتری از نظر پایداری و انطباق پذیری با محیط داشته باشد. این محصول برای مقاومت بیشتر درمقابل اختلالات الکترومغناطیسی و خوردگی بهینه شده است.

محصولات مرتبط

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت توسط هوشمند ساختار اسپادانا محفوظ می باشد.