هوشمند ساختار اسپادانا

SAE-GLC-SX-MM

SAE-GLC-SX-MM

  • Duplex LC Connector
  • Multi Mode Fiber 
  • 1.25 Gbps Data Transmission
  • Transmission Wavelength 850nm
  • 550m Transmission Distance 

ماژول SFP هوشمند ساختار اسپادانا SAE-GLC-SX-MM، یک ماژول بسیار قابل اعتماد و با عملکرد عالی برای انتقال اطلاعات بر روی بستر فیبر نوری با نرخ 1.25 گیگابیت بر ثانیه می باشد. این ماژول به گونه ای طراحی شده است که زمان warm-up آن صفر باشد و به صورت Realtime و lossfree عمل کند. ESD تعبیه شده در این ماژول آنرا در مقابل آسیب های الکترواستاتیکی مقاوم میکند. تولید ماژول SAE-GLC-SX-MM با قطعات با کیفیت موجب شده است که این ماژول عملکرد برتری از نظر پایداری و انطباق پذیری با محیط داشته باشد. این محصول برای مقاومت بیشتر درمقابل اختلالات الکترومغناطیسی و خوردگی بهینه شده است. 

معرفی SFP شرکت ساختار هوشمند اسپادانا

محصولات مرتبط

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت توسط هوشمند ساختار اسپادانا محفوظ می باشد.