هوشمند ساختار اسپادانا

SAE-16V1bD-CVI-T_R

  • 16 Channel HD-CVI/TVI/AHD Video
  • one bidirectional data on fiber optic core
  • Support Full HD (720P,1080P) for video transmitting
  • WDM Technology for Higher Reliability
  • FC and ST interface as fiber optic connector

ویدئو کانورتر 16 کانال HD-CVI هوشمند ساختار اسپادانا SAE-16V1bD-CVI-T_R ، با بکارگیری فناوری‌های پیشرفته 16 کانال آنالوگ HD-CVI ویدئویی را بصورت دیتا دیجیتال دو طرفه بر روی فیبر نوری انتقال می دهد. مبدل SAE-16V1bD-CVI-T_R با استفاده از فیبر نوری قابلیت انتقال دیتا در مسافت حداکثر 120 کیلومتر را به سادگی فراهم نموده است. SAE-16V1bD-CVI-T_R  توانایی اتصال  front-end  به تمام دستگاه های ویدئویی استاندارد و انتقال بر یک تار فیبر نوری را دارد. 

این محصول برای استفاده وسیع در حوزه‌های CCTV، حفاظت تصویری و امنیت ملی طراحی و ساخته شده است. همچنین LEDهای نشان دهنده وضعیت SAE-16V1bD-CVI-T_R  کنترل بی مورد از مرکز کنترل را حذف نموده است. سری محصولات مبدل ویدئو آنالوگ در دو نوع استند الون و رک مونت در هنگام سفارش تعیین و تولید می شود. 

این محصول با بکارگیری المان‌های با کیفیت بالا در تولید، دارای عملکرد برتر در شرایط محیطی سخت و ناپایدار است. عملکرد این محصول در بازه دمایی -40 تا +85 درجه سیلسیوس با کیفیت عالی تضمین می شود. طراحی الکترونیکی این محصول با هدف مقابله حداکثری با اثرات خودگی و تداخل‌های الکترومغناطیسی صورت گرفته است. همچنین در طراحی‌های کلی این محصول توجه به سازگاری با محیط زیست بیش از پیش بوده است.

محصولات مرتبط

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت توسط هوشمند ساختار اسپادانا محفوظ می باشد.